1. Niedziela dzisiejsza, to IV Niedziela Wielkiego Postu. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii.
  2. Dziś o godz. 15.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Na tym nabożeństwach, jeżeli ktoś chce i może – można złożyć ofiarę na Hospicjum dla dzieci w Opolu – jako jałmużna postna.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Alicję i Andrzeja Sordoń, Małgorzatę i Kazimierza Marynowicz, Dorotę i Jerzego Mazur, Annę i Adama Trupkiewicz. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie pełnią dyżur. Serdeczne Bóg zapłać!
  4. W zakrystii można nabyć Gościa Niedzielnego oraz książeczki Droga do Nieba.
  5. W piątek 1.04 Drogę Krzyżową poprowadzą Marianki. Natomiast w piątek 08.04 Droga Krzyżowa ulicami naszej wsi.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych będą w przyszłym tygodniu w czasie rekolekcji. W sobotę po Godzinkach zamiana tajemnic różańcowych.
  7. W przyszłą niedzielę ofiara do puszki na ogrzewanie naszego kościoła. Również Marianki będą rozprowadzać palmy na niedzielę Palmową.
  8. Ostatnia kolekta remontowa wyniosła: w Chrząstowicach 3019 zł i 25 euro. W Lędzinach 815,20 zł. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękuję.
  9. Zapowiedzi przedmałżeńskie: (II) Karolina Malek z Chrząstowic i Dawid Wocka z Zimnic Wielkich. Każdy, kto znałby jakiekolwiek okoliczności, które uniemożliwiałyby zawarcie małżeństwa powinien zgłosić je w kancelarii parafialnej.
  10. Również w tą sobotę bardzo proszę o pomoc mężczyzn w uporządkowaniu ogrodu plebanijnego. Chętnych do pomocy zapraszam na godzinę 10.00. Także proszę o pomoc Panie do uporządkowania placu w koło kościoła. Zapraszam w sobotę na godz. 10.00.
  11. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i tygodnia, pokoju w sercu oraz wielu powodów do radości i Bożego błogosławieństwa.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech