1. Niedziela dzisiejsza, to V Niedziela Wielkiego Postu. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną Seminarium Duchowne w Opolu. Dziś można również złożyć ofiarę do puszki na ogrzewanie naszego kościoła. Również Marianki będą rozprowadzać palmy na niedzielę Palmową.
  2. W naszej Parafii rozpoczęliśmy Wielkopostne Rekolekcje Parafialne. Witamy serdecznie o. Michała Śledzińskiego, werbistę z Nysy, który wygłosi nam nauki rekolekcyjne. Bardzo proszę tak zaplanować obowiązki, aby w rekolekcjach jak najliczniej uczestniczyć. To szczególny czas Bożej łaski, nie można go zmarnować! Zapraszam dorosłych, Rodziców, dzieci i młodzież!!! W środę 6 kwietnia zakończenie rekolekcji, wtedy kolekta dla ojca rekolekcjonisty, jako podziękowanie. Za ofiarność już dziś dziękuję.
  3. Dziś o godz. 15.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Na tym nabożeństwach, jeżeli ktoś chce i może – można złożyć ofiarę na Hospicjum dla dzieci w Opolu – jako jałmużna postna.
  4. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Wandę i Ernesta Czech, Małgorzatę i Rafała Klimek, Agnieszkę i Daniela Klimek, Rozwitę i Waldemara Klimek. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie pełnią dyżur. Serdeczne Bóg zapłać!
  5. W zakrystii można nabyć Gościa Niedzielnego oraz książeczki Droga do Nieba.
  6. W piątek 04 Droga Krzyżowa ulicami naszej wsi. Serdecznie zapraszam bez względu na pogodę.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie: (III) Karolina Malek z Chrząstowic i Dawid Wocka z Zimnic Wielkich. Każdy, kto znałby jakiekolwiek okoliczności, które uniemożliwiałyby zawarcie małżeństwa powinien zgłosić je w kancelarii parafialnej.
  8. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i tygodnia, pokoju w sercu oraz wielu powodów do radości i Bożego błogosławieństwa.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech