1. Niedziela dzisiejsza, to V Niedziela Wielkanocna. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na cele remontowe.
2. Dzisiaj o godz. 15.30 koncert zespołu Silver Brass „Barok po opolsku”. Serdecznie zapraszam!
3. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Jadwigę i Manfreda Fabisz, Anne i Kamila Pluta, Beatę i Roberta Kansy, Irenę i Artura Cebula, Gabrielę Mateja. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur. 
4. We wtorek 17 maja o godz. 16.30 w Dębskiej Kuźni młodzież z naszej Parafii przyjemnie Sakrament Bierzmowania. Otoczmy tych młodych modlitwą, aby swą wiarę mężnie wyznawali, według jej zasad żyli i jej bronili.
5. W sobotę o godz. 10.00 w Lędzinach Msza św. odpustowa ku czci MB Wspomożenia Wiernych. Powitamy także pielgrzymów, którzy przybędą w pielgrzymce ślubowanej. Serdecznie zapraszam.
6. Bardzo dziękuję Panom, którzy odpowiedzieli na prośbę i wykosili trawę wokół kościoła i na ogrodzie farskim oraz Panom Florianowi Ciecior i Henrykowi Tarkowskiemu. Serdeczne Bóg zapłać!
7. Wszystkim życzę dobrej, pięknej niedzieli i takiego też tygodnia.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech