1. Niedziela dzisiejsza, to XV Niedziela zwykła. Kolekta dzisiejsza przeznaczona na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii. Za wszelkie ofiary bardzo serdeczne dziękuję.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Mariolę i Bartłomieja Szkoda, Beatę i Gerarda Gregorczyk, Iwonę i Marcina Pasoń, Krystynę i Sebastiana Gnida. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
  3. Od 17 lipca do 30 lipca ksiądz proboszcz będzie nieobecny – urlop. Zastępować będzie proboszcza Piotr Kondziela, emerytowany proboszcz z Opola – Sławic. Kontakt telefoniczny z ks. Piotrem tylko w pilnych sprawach (pogrzeb, wezwanie do chorego, telefon: 510 646 805). W tych dniach kancelaria parafialna czynna tylko po Mszach św. W niedzielę 17 i 24 lipca nie będzie nabożeństwa popołudniowego.
  4. W środę o godz. 20.00 nabożeństwo fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszam.
  5. W zakrystii można nabyć nowy numer Gość Niedzielny w cenie 8 zł.
  6. W poprzednią niedzielę ofiara do puszki na ogrzewanie naszego kościoła wyniosła: w Chrząstowicach 1150 zł. W Lędzinach zł. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.
  7. Podczas błogosławieństwa kierowców i pojazdów złożona ofiara na MIVA Polska wyniosła 1053 zł i 10 euro. Za wszelkie ofiary bardzo dziękuję.
  8. Za tydzień kolekta przeznaczona na cele remontowe naszej Parafii.
  9. W sobotę o godz. 10.00 proszę o pomoc Panów i starszych ministrantów w wykoszeniu trawy wokół kościoła i na ogrodzie farskim.
  10. Życzę Wam i Waszym Bliskim pełnej radosnych spotkań niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia! Wyjeżdżającym na wakacje – dobrego wypoczynku.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech