1. Niedziela dzisiejsza, to XVII Niedziela zwykła. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii. Za wszelkie ofiary bardzo serdeczne dziękuję.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Iwonę i Krzysztofa Bonk, Małgorzatę i Grzegorza Bronder, Beniaminę Sklorz, Irenę i Rudolfa Mathea. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
  3. We wtorek Uroczystość św. Anny, głównej patronki Diecezji Opolskiej. Msza św. w int. kobiet, (babć i ołm) oraz czcicieli św. Anny.
  4. Od 17 lipca do 30 lipca ksiądz proboszcz będzie nieobecny – urlop. Zastępować będzie proboszcza Piotr Kondziela, emerytowany proboszcz z Opola – Sławic. Kontakt telefoniczny z ks. Piotrem tylko w pilnych sprawach (pogrzeb, wezwanie do chorego, telefon: 510 646 805). W tych dniach kancelaria parafialna czynna tylko po Mszach św. W niedzielę 17 i 24 lipca nie będzie nabożeństwa popołudniowego.
  5. W tym roku będziemy Panu Bogu dziękować za 125 lat naszego kościoła parafialnego. 21 sierpnia o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna – odpustowa, za dar naszej świątyni poświęconej Niepokalanemu Poczęciu NMP. W sobotę 20.08 o godz. 17.00 powiatowy koncert uwielbienia ( TSKN Opole). Już dziś wszystkich parafian obecnych i dawnych zapraszamy.
  6. Za tydzień kolekta przeznaczona na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie: (II) Monika Twardawski z Chrząstowic i Michał Karbowiak z Moszczenicy, (I) Ewelina Wardzińska z Lędzin i Marcel Bor z Praszki. Każdy, kto znałby jakiekolwiek okoliczności, które uniemożliwiałyby zawarcie małżeństwa powinien zgłosić je w kancelarii parafialnej.
  8. Życzę Wam i Waszym Bliskim pełnej radosnych spotkań niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia! Wyjeżdżającym na wakacje – dobrego wypoczynku.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech