1. Niedziela dzisiejsza, to XIX Niedziela zwykła. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Opolu, a przed kościołem, kto chce i może, można będzie złożyć ofiarę na ogrzewanie naszego kościoła.Za każdą ofiarę serdecznie dziękuję.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Annę i Marcina Buhl, Ilonę i Romana Piniaś, Celinę i Michała Glonek, Dorotę i Norberta Woszek. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
  3. W tym roku będziemy Panu Bogu dziękować za 125 lat naszego kościoła parafialnego. 21 sierpnia o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna – odpustowa, za dar naszej świątyni poświęconej Niepokalanemu Poczęciu NMP. Już dziś wszystkich parafian obecnych i dawnych zapraszamy.
  4. We wtorek po wieczornej Mszy św. ma spotkanie zapraszam Radę Parafialną.
  5. W sobotę po wieczornej Mszy św. nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszam.
  6. Za tydzień kolekta przeznaczona na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie: (I) Rafał Mathea z Chrząstowic i Daria Tischbierek z Zimnic Wielkich; (I) Łukasz Malek z Chrząstowic i Monika Czompelik z Dębia; (I) Natalia Długosz z Lędzin i Mateusz Faltin z Łubnian. Każdy, kto znałby jakiekolwiek okoliczności, które uniemożliwiałyby zawarcie małżeństwa powinien zgłosić je w kancelarii parafialnej.
  8. Biskup Opolski zaprosza na pielgrzymi szlak 46. Opolskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę w dniach 14-20 sierpnia 2022 r. W roku złotego jubileuszu diecezji opolskiej,  zechciejmy jak najliczniej udać się do tronu Jasnogórskiej Pani. Ci, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli fizycznie wziąć udziału w pielgrzymce, niech przez duchowe pielgrzymowanie (modlitwę, udział we Mszy św. w parafii, ofiarowane cierpienie i samotność) zechcą także włączyć się m.in. w pielgrzymią wdzięczność za dar Kościoła Opolskiego oraz modlitwę w jego intencji.
  9. Życzę Wam i Waszym Bliskim pełnej radosnych spotkań niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia! Wyjeżdżającym na wakacje – dobrego wypoczynku.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech