1. Niedziela dzisiejsza, to XXIV Niedziela zwykła. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na cele remontowe naszej parafii. Za każdą ofiarę serdecznie dziękuję.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Annę Łukaszczyk, Iwonę i Pawła Wojtaszek, Joannę Nieczesną, Katarzynę i Roberta Długosz.W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
  3. W poniedziałek w Lędzinach o godz. 15.00 Msza św. w int. o. Huberta Piechoty, werbisty – pochodzącego z Lędzin – obecnie pracującemu na misjach w Togo. O. Hubertowi życzymy dobrego zdrowia, wielu Bożych łaski i opieki NMP.
  4. W tym tygodniu nie będzie Mszy szkolnej. Drodzy Rodzice pragnę raz jeszcze poinformować, że zmiana godziny Mszy św. nastąpiła ze względu na Szkołę i informację udzieloną przez Dyrekcję, że od września musi nastąpić zmiana. Zdaję sobie sprawę, że trudno będzie znaleźć dzień i godzinę na Mszę szkolną, która wszystkim by pasowała. Bardzo proszę Rodziców, aby w chrześcijańskiej odpowiedzialności w miarę możliwości zadbali o to, by ich dziecko uczestniczyło we Mszy szkolnej (niech Rodzice też się zmobilizują i z dzieckiem uczestniczą, to piękny przykład).
  5. Do piątku trwa nasza parafialna pielgrzymka do Fatimy. Zastępować będzie proboszcza Piotr Kondziela. Kontakt telefoniczny z ks. Piotrem tylko w pilnych sprawach (telefon: 510 646 805). W tych dniach kancelaria parafialna czynna tylko po Mszach św. 14 września w środę nie będzie Mszy szkolnej.
  6. Ofiara do puszki na ogrzewanie naszego kościoła wyniosła: w Chrząstowicach 1641 zł. W Lędzinach 271 zł. Za każdą ofiarę bardzo serdecznie dziękuje.
  7. Nasze tegoroczne dziękczynienie za żniwa i plony – dożynki planujemy: w Chrząstowicach na 9. X. W Lędzinach na 25. IX. Przed dożynkami proszę o przynoszenie owoców i warzyw do dekoracji kościoła.
  8. Zapowiedzi przedmałżeńskie: (III) Latoja Lichwała z Chrząstowic i Bartosz Kozak z Niemodlina. Każdy kto znałby jakiekolwiek okoliczności uniemożliwiające zawarcie Małżeństwa powinien je zgłosić w kancelarii parafialnej.
  9. Życzę Wszystkim pełnej radości niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia!
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech