1. Dzisiejsza niedziela, to XXIII niedziela zwykła. Dziękuję za dzisiejszą kolektę i każdą ofiarę. Dziś zbiórka do puszek na ogrzewanie i na uchodźców z Afganistanu. Za każdą ofiarę bardzo serdecznie dziękuję.
 2. Dziękuję bardzo wszystkim Paniom i Panom, którzy wczoraj sprzątali nasze świątynie. W sobotę 11 września o sprzątanie kościoła w Chrząstowicach proszę: Państwa Iwonę i Krzysztofa Bonk, Małgorzatę i Grzegorza Bronder, Beniaminę i Gerarda Sklorz oraz Irenę i Rudolfa Mathea, zaś w Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z „zeszytem” pełnią dyżur. „Bóg zapłać”!
 3. W środę po wieczornej Mszy św. w kościele spotkanie kandydatów do Bierzmowania i Rodziców. Przygotowanie do Bierzmowania obejmuje trzy lata: szóstą, siódmą i ósmą klasę.
 4. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie wszystkich Marianek w Ochronce. Zapraszamy także dziewczynki, które chciałby zostać Mariankami.
 5. Drodzy, od przyszłej niedzieli nie będzie Godzinek o 6.35 w niedzielę. Ostatnio były trzy Panie i proboszcz. Godzinki będą śpiewane w sobotę o godz. 7.00, a o godz. 7.30 Msza św. bardzo serdecznie zapraszam.
 6. Można zamawiać Msze św. jeszcze na ten rok i na przyszły. W gazetce zostały podane godziny, w których jest czynna kancelaria parafialna. Bardzo proszę telefonicznie załatwiać najpotrzebniejsze sprawy w godzinach, w których czynna jest kancelaria.
 7. Drodzy, wielu chce mszę św., w dokładną rocznicę, czy to śmierci, czy urodzin. Oczywiste jest, że nie zawsze będzie to możliwe. Ważne jest, aby pamiętać w modlitwie i Panu Bogu dziękować. U Pana Boga czas się nie liczy.
 8. Ofiara remontowa w Chrząstowicach z dnia 21 i 22 sierpnia wyniosła: 3589,38 zł i 7, 42 euro. W Lędzinach: 522 zł, ofiara ze skarbony 566,17 zł. Za każdą ofiarę wszystkim Wam bardzo dziękuję.
 9. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  Zap. II – Karolina Czarnecka, zam. Chrząstowice i Mateusz Orlik, zam. Tarnów Op. Każdy, kto znałby jakiekolwiek okoliczności, które uniemożliwiałyby zawarcie małżeństwa powinien niezwłocznie zgłosić je w kancelarii parafialnej.
 1. Życzę Wam i Waszym Bliskim radosnej niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech